NTS to twój dostawca na miarę XXI wieku, który rzetelnie i terminowo zaopatrzy Cię we wszystko czego potrzebujesz przy remoncie lub budowie. Kable, przewody, akcesoria, rozdzielnie, bezpieczniki to tylko wstęp do naszej oferty.

Marka NTS to firma działająca w sektorze elektryczno oświetleniowym od 2009 roku. Firmę tworzy kilku specjalistów z branży elektrycznej, monitoringów, oświetlenia przemysłowego oraz oświetlenia LED.

Przez lata zdobywaliśmy rynek handlu stacjonarnego oraz nieśmiało wchodziliśmy w przestrzeń Internetu. Od stycznia 2017 roku postanowiliśmy wprowadzić profesjonalną platformę sprzedaży w sieci, tak aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszym klientom. Od lat z zaangażowaniem i sukcesem obsługujemy kilkuset stałych klientów z branży elektrycznej. Dostarczamy materiały elektroinstalacyjne i oświetleniowe na wszelkiego rodzaju inwestycje, dworce, hale magazynowe, orliki, stacje benzynowe, biurowce i inne.

Nasi klienci to w głównej mierze firmy elektroinstalacyjne, budowlane, inwestorzy oraz spółki potrzebujące wsparcia przy budowie nowych obiektów. Zapewniamy im wsparcie techniczne oraz dostawę materiałów na teren budowy.

Posiadamy spory magazyn, więc jesteśmy w stanie obsługiwać klientów na szerszym rejonie dlatego trafiliśmy do Internetu. Nasz sklep będzie stale ulepszany tak, aby spełniał wszelkie oczekiwania naszych klientów. Jeżeli jeszcze nic u nas nie kupowałeś zarejestruj się, a już na starcie dostaniesz jednorazowy rabat 15% na cały asortyment i sprawdzisz jak działamy.